24 Ocak 2020 Cuma

EDS İŞİMİZİ ÇOK KOLAYLAŞTIRIYOR

Gaziantep’te çocuk giyimi üzerine faaliyet gösteren Polat Tekstil’in Genel Müdürü Mustafa Polat, Enfotek’in sorularını yanıtladı. Polat, “EDS işimizi çok kolaylaştırıyor” dedi.
29 Kasım 2019 Cuma

EDS BİZİM ELİMİZ AYAĞIMIZ OLDU

Denizli’nin en büyük tekstil firmalarından olan Kaynak Tekstil’in EDS Proje Yöneticisi olan Esra Keleş Enfotek’in sorularını yanıtladı. Keleş, “EDS bizim elimiz ayağımız oldu” dedi.
22 Kasım 2019 Cuma

EDS, İLETİŞİMİ GÜÇLENDİRİYOR

Veritas Tekstil’de EDS Proje Yöneticisi olan Zeynep Birinciler, Enfotek’in sorularını yanıtladı.Birinciler, ‘’EDS, tüm bölümler arasındaki iletişimi kurmada bir numaralı aracımız" dedi.
8 Kasım 2019 Cuma

EDS’SİZ BİR DÜNYA DÜŞÜNÜLEMEZ

Veritas Tekstil Pazarlama Koordinatörü Çağrı Ovayurt, Enfotek’in sorularını yanıtladı. “EDS, bugün piyasadaki en iyi yazılımdır” diyen Ovayurt, “Ben EDS’siz bir dünya düşünemiyorum” dedi.
1 Kasım 2019 Cuma

EDS BÜYÜK KOLAYLIK SAĞLIYOR

Yalaz Tekstil’de 6 yıldır Müşteri Temsilciliği yapan Betül Evli Enfotek’in sorularını yanıtladı. Evli, “EDS bizim için büyük kolaylık sağlıyor’’ dedi.
18 Ekim 2019 Cuma

EDS’Yİ ANLATMAK ZOR, YAŞAMAK GEREKLİ

Yalaz Tekstil’in Aksesuar Sorumlusu olan Serap Söğütçü, Enfotek’in sorularını yanıtladı. Söğütçü, ‘’EDS ile yapılan işin süresi kısalıyor, verimlilik artıyor. Yani EDS’yi anlatmak değil, yaşamak lazım… ‘’ dedi.
11 Ekim 2019 Cuma

EDS BU İŞ İÇİN BİÇİLMİŞ KAFTAN

İzmir’de Hazır Giyim denilince akla gelen ilk isimlerden olan Yalaz Tekstil’in kurucusu Altan Yalaz, Enfotek’in sorularını yanıtladı. Yalaz, ‘’EDS bu iş için biçilmiş kaftan’’ dedi.
4 Ekim 2019 Cuma

EDS’DE HER ŞEY TEK TIKLA ÖNÜNÜZDE

GNT Tekstil EDS Proje Sorumlusu Halil İbrahim Yüksel, Enfotek’in sorularını yanıtladı. Yüksel, ‘’EDS'de tüm veriler tek tıkla görülebiliyor’’ dedi.
27 Eylül 2019 Cuma

BULCA: EDS SİSTEM DEMEK

GNT Tekstil’in Planlama Uzmanı Ahmet Bulca Enfotek’in sorularını yanıtladı. Bulca, ‘’EDS bilgiyi firmanın geneline yaydı’’ dedi.
20 Eylül 2019 Cuma

BİZİM İÇİN EDS ŞART

GNT Tekstil Genel Müdür Yardımcısı Çiğdem Kurucuk, “İthalat ve ihracatı kendi şirketimizden yapmak hedefindeyiz. Çıkış buraya, giriş buraya olacak şekilde. Bunun için de EDS gibi bir program şart’’ dedi.
1