8 Kasım 2019 Cuma

EDS’SİZ BİR DÜNYA DÜŞÜNÜLEMEZ

Veritas Tekstil Pazarlama Koordinatörü Çağrı Ovayurt, Enfotek’in sorularını yanıtladı. “EDS, bugün piyasadaki en iyi yazılımdır” diyen Ovayurt, “Ben EDS’siz bir dünya düşünemiyorum” dedi.
1 Kasım 2019 Cuma

EDS BÜYÜK KOLAYLIK SAĞLIYOR

Yalaz Tekstil’de 6 yıldır Müşteri Temsilciliği yapan Betül Evli Enfotek’in sorularını yanıtladı. Evli, “EDS bizim için büyük kolaylık sağlıyor’’ dedi.
18 Ekim 2019 Cuma

EDS’Yİ ANLATMAK ZOR, YAŞAMAK GEREKLİ

Yalaz Tekstil’in Aksesuar Sorumlusu olan Serap Söğütçü, Enfotek’in sorularını yanıtladı. Söğütçü, ‘’EDS ile yapılan işin süresi kısalıyor, verimlilik artıyor. Yani EDS’yi anlatmak değil, yaşamak lazım… ‘’ dedi.
11 Ekim 2019 Cuma

EDS BU İŞ İÇİN BİÇİLMİŞ KAFTAN

İzmir’de Hazır Giyim denilince akla gelen ilk isimlerden olan Yalaz Tekstil’in kurucusu Altan Yalaz, Enfotek’in sorularını yanıtladı. Yalaz, ‘’EDS bu iş için biçilmiş kaftan’’ dedi.
4 Ekim 2019 Cuma

EDS’DE HER ŞEY TEK TIKLA ÖNÜNÜZDE

GNT Tekstil EDS Proje Sorumlusu Halil İbrahim Yüksel, Enfotek’in sorularını yanıtladı. Yüksel, ‘’EDS'de tüm veriler tek tıkla görülebiliyor’’ dedi.
27 Eylül 2019 Cuma

BULCA: EDS SİSTEM DEMEK

GNT Tekstil’in Planlama Uzmanı Ahmet Bulca Enfotek’in sorularını yanıtladı. Bulca, ‘’EDS bilgiyi firmanın geneline yaydı’’ dedi.
20 Eylül 2019 Cuma

BİZİM İÇİN EDS ŞART

GNT Tekstil Genel Müdür Yardımcısı Çiğdem Kurucuk, “İthalat ve ihracatı kendi şirketimizden yapmak hedefindeyiz. Çıkış buraya, giriş buraya olacak şekilde. Bunun için de EDS gibi bir program şart’’ dedi.
6 Eylül 2019 Cuma

EDS TEKSTİL SEKTÖRÜNDEKİ EN İYİ PROGRAM

FB Tekstil’in Pazarlama ve Tasarımdan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olan Tuncay Çay, Enfotek’in sorularını yanıtladı. Çay, ‘’EDS, şuan piyasadaki en iyi program’’ dedi.
2 Eylül 2019 Pazartesi

FB TEKSTİL DE EDS’Yİ ÖNERİYOR

FB Tekstil'in Kurucusu ve Genel Müdürü Fesih Demirer, Enfotek’in sorularını yanıtladı. Demirer, ‘’EDS verimliliği artırırken, üretim aşamasına büyük kolaylık getiriyor'' dedi.
27 Ağustos 2019 Salı

İZAK ESKİNAZİ: EDS’Yİ TEK GEÇERİM

Hazır Giyim sektöründe İzmir’in duayen isimlerinden olan Spot Tekstil’in kurucusu İzak Eskinazi, Enfotek’in sorularını yanıtladı. Deneyimli iş adamı pazara ışık tutacak önemli görüşler bildirdi.
1