24 Mayıs 2021 Pazartesi

EDS EN DOĞRU ve EN KOLAY YOL

Bursa’nın önde gelen tekstil firmalarından Emirali Tekstil’in Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Departmanı’nda Proje Uzmanı Gizem Coşkun, “EDS, iş süreçlerimizi en kolay ve doğru yoldan çözmemize etki ediyor” dedi.
10 Mayıs 2021 Pazartesi

İŞLERİMİZ EDS ÜZERİNDEN YÜRÜYOR

Bursa’nın önde gelen tekstil firmalarından olan Emirali Tekstil’in Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Müdürü Kemal Özevin, firmalarındaki işlerin EDS üzerinden yürüdüğünü belirtti.
6 Mart 2020 Cuma

EDS ÇOK YOL KAT ETTİ

MD Tekstil EDS Proje Yöneticisi olan Nur Uzunoğlu, “Ben 2003'ten beri EDS’yi kullanıyorum. Geçen zaman zarfında EDS üzerine çok şey kattı” dedi.
31 Ocak 2020 Cuma

BİZ SORUYORUZ EDS YANITLIYOR

MOSİ Tekstil EDS Proje Yöneticisi Nazife Eskicioğlu, Enfotek’in sorularını yanıtladı. Eskicioğlu, “Tekstili EDS kadar kapsamlı yürütebileceğimiz başka bir ERP programı daha yok. EDS her talebimizi karşılıyor” dedi.
24 Ocak 2020 Cuma

EDS İŞİMİZİ ÇOK KOLAYLAŞTIRIYOR

Gaziantep’te çocuk giyimi üzerine faaliyet gösteren Polat Tekstil’in Genel Müdürü Mustafa Polat, Enfotek’in sorularını yanıtladı. Polat, “EDS işimizi çok kolaylaştırıyor” dedi.
29 Kasım 2019 Cuma

EDS BİZİM ELİMİZ AYAĞIMIZ OLDU

Denizli’nin en büyük tekstil firmalarından olan Kaynak Tekstil’in EDS Proje Yöneticisi olan Esra Keleş Enfotek’in sorularını yanıtladı. Keleş, “EDS bizim elimiz ayağımız oldu” dedi.
22 Kasım 2019 Cuma

EDS, İLETİŞİMİ GÜÇLENDİRİYOR

Veritas Tekstil’de EDS Proje Yöneticisi olan Zeynep Birinciler, Enfotek’in sorularını yanıtladı.Birinciler, ‘’EDS, tüm bölümler arasındaki iletişimi kurmada bir numaralı aracımız" dedi.
8 Kasım 2019 Cuma

EDS’SİZ BİR DÜNYA DÜŞÜNÜLEMEZ

Veritas Tekstil Pazarlama Koordinatörü Çağrı Ovayurt, Enfotek’in sorularını yanıtladı. “EDS, bugün piyasadaki en iyi yazılımdır” diyen Ovayurt, “Ben EDS’siz bir dünya düşünemiyorum” dedi.
1 Kasım 2019 Cuma

EDS BÜYÜK KOLAYLIK SAĞLIYOR

Yalaz Tekstil’de 6 yıldır Müşteri Temsilciliği yapan Betül Evli Enfotek’in sorularını yanıtladı. Evli, “EDS bizim için büyük kolaylık sağlıyor’’ dedi.
18 Ekim 2019 Cuma

EDS’Yİ ANLATMAK ZOR, YAŞAMAK GEREKLİ

Yalaz Tekstil’in Aksesuar Sorumlusu olan Serap Söğütçü, Enfotek’in sorularını yanıtladı. Söğütçü, ‘’EDS ile yapılan işin süresi kısalıyor, verimlilik artıyor. Yani EDS’yi anlatmak değil, yaşamak lazım… ‘’ dedi.
1