20 Eylül 2019 Cuma

BİZİM İÇİN EDS ŞART

GNT Tekstil Genel Müdür Yardımcısı Çiğdem Kurucuk, “İthalat ve ihracatı kendi şirketimizden yapmak hedefindeyiz. Çıkış buraya, giriş buraya olacak şekilde. Bunun için de EDS gibi bir program şart’’ dedi.
6 Eylül 2019 Cuma

EDS TEKSTİL SEKTÖRÜNDEKİ EN İYİ PROGRAM

FB Tekstil’in Pazarlama ve Tasarımdan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olan Tuncay Çay, Enfotek’in sorularını yanıtladı. Çay, ‘’EDS, şuan piyasadaki en iyi program’’ dedi.
2 Eylül 2019 Pazartesi

FB TEKSTİL DE EDS’Yİ ÖNERİYOR

FB Tekstil'in Kurucusu ve Genel Müdürü Fesih Demirer, Enfotek’in sorularını yanıtladı. Demirer, ‘’EDS verimliliği artırırken, üretim aşamasına büyük kolaylık getiriyor'' dedi.
27 Ağustos 2019 Salı

İZAK ESKİNAZİ: EDS’Yİ TEK GEÇERİM

Hazır Giyim sektöründe İzmir’in duayen isimlerinden olan Spot Tekstil’in kurucusu İzak Eskinazi, Enfotek’in sorularını yanıtladı. Deneyimli iş adamı pazara ışık tutacak önemli görüşler bildirdi.
23 Ağustos 2019 Cuma

SPOT TEKSTİL'DEN EDS'YE TAM NOT

Inditex, H&M gibi büyük markalar için üretimler yapan SPOT Tekstil, 20 yılı aşkın süredir EDS kullanıyor. Spot çalışanları programın en önemli özelliğinin hızlı etkileşim olduğunu vurguluyor.
21 Ağustos 2019 Çarşamba

NERGİS İNCELİ: EDS TÜM TALEPLERİMİZE YANIT VERİYOR

26 yıldır tekstil sektöründe faaliyet gösteren Spot Tekstil’in Kurumsal Performans Geliştirme Departmanı’nda yöneticilik yapan Nergis İnceli, EDS’yi neden tercih ettiklerini anlattı:
29 Nisan 2019 Pazartesi

OVAYURT: İÇTİĞİMİZ ÇAYI DAHİ EDS'DEN TAKİP EDECEĞİZ

Denizli'de faaliyet gösteren Veritas Tekstil'in Pazarlama Müdürü Çağrı Ovayurt Enfotek'in sorularını yanıtladı. ''EDS’yi tercih etmemizdeki en önemli faktör Enfotek'in bakış açısı'' diyen Ovayurt şöyle konuştu:
29 Nisan 2019 Pazartesi

AKYOL: EDS İLE BİLGİYE ÇOK HIZLI ULAŞIYORUZ

Teneks Tekstil'in EDS Proje Lideri Merih Akyol, EDS ile birlikte bilgi akışının çok hızlı bir noktaya geldiğinin belirtti.
29 Nisan 2019 Pazartesi

NARBAY: MAL TAKİBİNİ EXCEL'DEN DEĞİL, EDS’DEN YAPIYORUZ

Narkon Tekstil Genel Müdürü Toygar Narbay, ''Kaç adet mal kesildiği öncedende tutuluyordu fakat artık excel tabololarında değil, bunu EDS’de yapıyoruz'' dedi.
1