18 Eylül 2020 Cuma

KURSLAR ARTIK DAHA DİNAMİK

Enfotek Eğitim Birimi Lideri Sibel Bayrak, pandemi nedeniyle online olarak verilmeye başlayan EDS7 Temel Seviye ERP Eğitimi'nin artık daha akıcı hale geldiğini belirtti.
11 Eylül 2020 Cuma

EDS’DE ONLINE DÖNEM

Enfotek’in vizyon projelerinden olan EDS7 Temel Seviye Eğitimi, ülkemizde pandemi ilan edilmesinden bu yana online olarak verilmeye devam ediyor.
14 Ağustos 2020 Cuma

E-İRSALİYE’DE ENFOTEK FARKI

Enfotek A.Ş. e-dönüşüm çözümlerindeki yeni ürünü e-irsaliye modülü ile fark yaratıyor. Birçok iş alanında yenilikler sunan modül kullanıcılardan tam not alıyor.
22 Mayıs 2020 Cuma

ENFOTEK’TEN E-İRSALİYE ATAĞI

Yüzde yüz yerli ve milli yazılım yatırımlarını sürdüren Enfotek A.Ş. e-dönüşüm çözümlerine e-irsaliye modülü ile bir yenisini daha ekledi.
2 Mart 2020 Pazartesi

ENFOTEK, FİRMALARI İHRACATA HAZIRLIYOR

Enfotek, danışmanlık hizmetleri ile iç piyasa üretimi yapan hazır giyim firmaların, dijitalleşme ve kalite yönetim sistemi eğitimleri ile, ihracat yapabilen firmalar olmasına yardımcı oluyor.
21 Şubat 2020 Cuma

İNSAN KAYNAKLARINDA MOBİL DÖNEM

EDS İK Mobil uygulamasıyla personeller kendi belirledikleri şifreler ile mobil avans, mobil izin, mobil eğitim ve mobil seyahat talebinde bulunabiliyorlar.
14 Şubat 2020 Cuma

EDS DIŞ TİCARET ÇÖZÜM SUNUYOR

EDS Dış Ticaret Paketi ile, teklif sürecinden siparişe, siparişten çeki listesine, çeki listelerinden ihracat dosyasına kadar uzanan bütün ihracat süreci takip edilebiliyor.
7 Şubat 2020 Cuma

UÇAK TEKSTİL MDS DEDİ

Enfotek, Ege Bölgesi’nin iplik sektöründe lider ve bilinir markalarından olan Uçak Tekstil ile anlaştı. Uçak Tekstil tüm iş süreçlerini Enfotek’in Sanayi Sektörü ERP Çözümü MDS ile dijitalleştirecek.
27 Aralık 2019 Cuma

YALIN DİJİTALLEŞME: HIZLI KAR VE CİRO ARTIŞI

Enfotek A.Ş. Genel Müdürü Tuğrul Tamtürk'ün ERP'de yeni bir kavram olan 'Yalın Dijitalleşme' konusunu anlattığı haber dizimizi ‘Yalın Dijitalleşme: Hızlı Kar Ve Ciro Artışı’ ile noktalıyoruz.
20 Aralık 2019 Cuma

E-DEFTER’E GİB’DEN ONAY

Enfotek’in E-Defter Uygulaması, Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan (GİB ) Yazılım Uyumluluk Onayı’nı aldı. Onay ile Enfotek, ‘edefter.gov.tr’ adresinde yer alan ‘Uyumlu Programlar’ listesindeki sayılı firmalardan biri oldu.
1