7 Ocak 2022 Cuma

YILMAZ KONFEKSİYON YENİ YILA EDS İLE GİRDİ

Her geçen gün kullanıcı sayısını artıran Enfotek, 2022 yılına yeni bir anlaşma ile girdi. Bornova’da faaliyet gösteren Yılmaz Konfeksiyon’un tercihi de EDS oldu.
30 Aralık 2021 Perşembe

YENİ YILA ESKİ ALIŞKANLIKLAR İLE GİRMEYİN!

Enfotek ERP ve Yazılım Çözümleri ile yeni yıla eski alışkanlıklar ile girmeyin! Firmanızın dijital hafızasını oluşturun.
26 Kasım 2021 Cuma

KIDEM İHBAR YÜKÜNÜ OTOMATİK HESAPLAYIN

Enfotek İnsan Kaynakları ile işletmenizdeki personellerinizin işten çıkışı yapılmadan mevcut gün için kıdem ihbar yükünü hesaplayabilirsiniz.
22 Kasım 2021 Pazartesi

SAMANLIKTA İĞNE ARAMAYIN!

Arşivin tozlu raflarında istediğiniz dosyayı bulamıyor musunuz? Enfotek ERP ve Yazılım Çözümleri sayesinde işletmenizin tüm bilgileri tek tıkla önünüze geliyor!
5 Kasım 2021 Cuma

YALIN DİJİTALLEŞME OLMADAN ERP PROJELERİ SONUCA ULAŞMIYOR

Enfotek Genel Müdürü Tekstil Yüksek Mühendisi Tuğrul Tamtürk, 'Yalın Dijitalleşme' kavramının ortaya çıkışını ve ERP projelerindeki başarıya katkısı hakkında konuştu.
1 Kasım 2021 Pazartesi

TAYRA TEKSTİL DE EDS’Yİ TERCİH ETTİ

İzmir’de önde gelen tekstil firmalarından olan Tayra Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi de Enfotek EDS’yi tercih etti.
25 Ekim 2021 Pazartesi

KENDİ YAZILIMINIZI MI YAZIYORSUNUZ? YAZILMIŞI VAR!

Siz hala kendi yazılımınızı mı yazıyorsunuz? Enfotek MDS ve EDS tüm sektörlere yönelik güçlü çözümleri ile sizi bu zor ve stresli süreçten kurtarıyor!
15 Ekim 2021 Cuma

ONLINE EĞİTİM MEYVELERİNİ VERİYOR

Enfotek’in Temel Seviye Online ERP Eğitimi’ni başarı ile bitiren ve sertifikalardan ilkini alan Oğuzhan Sarıçiçek, aldığı eğitimin sonunda bir yazılım ve danışmanlık firmasında ERP Danışmanı olarak işe başladı.
11 Ekim 2021 Pazartesi

DİJİTALLEŞMEYEN FİRMALAR BÜYÜK RİSK İLE KARŞI KARŞIYA

Enfotek Genel Müdürü Tekstil Yüksek Mühendisi Tuğrul Tamtürk, firmaların pazarın gerçeklerine uyum sağlayabilmesi için ERP'nin önemine dikkat çekti.
6 Ekim 2021 Çarşamba

MDS İLE ÜRETİMDE DENGE SAĞLAYIN!

İş süreçlerinizi bir sisteme oturtmak ve verimliliğinizi artırmak ister misiniz? Enfotek MDS ile üretim kanallarını doğru organize eder, tam zamanında üretim yaparsınız! MDS ile işletmenizde denge sağlanır, verimlilik a...
1