15 Ekim 2021 Cuma

ONLINE EĞİTİM MEYVELERİNİ VERİYOR

Enfotek’in Temel Seviye Online ERP Eğitimi’ni başarı ile bitiren ve sertifikalardan ilkini alan Oğuzhan Sarıçiçek, aldığı eğitimin sonunda bir yazılım ve danışmanlık firmasında ERP Danışmanı olarak işe başladı.
11 Ekim 2021 Pazartesi

DİJİTALLEŞMEYEN FİRMALAR BÜYÜK RİSK İLE KARŞI KARŞIYA

Enfotek Genel Müdürü Tekstil Yüksek Mühendisi Tuğrul Tamtürk, firmaların pazarın gerçeklerine uyum sağlayabilmesi için ERP'nin önemine dikkat çekti.
6 Ekim 2021 Çarşamba

MDS İLE ÜRETİMDE DENGE SAĞLAYIN!

İş süreçlerinizi bir sisteme oturtmak ve verimliliğinizi artırmak ister misiniz? Enfotek MDS ile üretim kanallarını doğru organize eder, tam zamanında üretim yaparsınız! MDS ile işletmenizde denge sağlanır, verimlilik a...
4 Ekim 2021 Pazartesi

KUR FARKI HESAPLAMAKLA UĞRAŞMAYIN!

Enfotek Mali İşler modülünde kur farkı faturası hesaplamak çok kolay. Sistem faturaya ilişkin tahsilatlara göre otomatik olarak kur farkı faturası oluşturmaktadır.
1 Ekim 2021 Cuma

'ONLINE ERP EĞİTİMİ' KONUŞULACAK

Enfotek'in vizyon projelerinden olan Online ERP Eğitimi konusu 06.10.2021 saat 21.00'da TMMOB Tekstil Mühendisleri Odası Youtube kanalından canlı yayınlanacak oturumda konuşulacak.
24 Eylül 2021 Cuma

ENFOTEK BAYİ AĞI GENİŞLİYOR

Her geçen gün iş ortaklarının sayısını artıran Enfotek, yeni danışmanlık firmaları ile de iş ortaklıkları yaparak güçlü bir bayi ağı oluşturuyor.
8 Eylül 2021 Çarşamba

ÇALIŞANLARINIZ İLE AYNI DİLİ KONUŞUN

Enfotek EDS ile şirketinizde tüm çalışanlar aynı dili konuşsun!
13 Ağustos 2021 Cuma

İNSAN KAYNAKLARINDA YENİ DÖNEM

Enfotek’in vizyon projelerinden olan ve pandemi ilan edilmesiyle online olarak verilmeye devam eden Temel Seviye ERP Eğitimi yeni iş ortaklıkları ile insan kaynaklarında yeni bir dönemin kapısını açıyor.
3 Ağustos 2021 Salı

EDS İLE HAFTASONUNA İŞ KALMAZ

Enfotek EDS ile zaman planlamasını iyi yapar, işlerinizi planlı bir şekilde sürdürebilirsiniz.
6 Temmuz 2021 Salı

EDS FİRMANIZIN DİJİTAL HAFIZASIDIR

Yıllar önce çalıştığınız bir ürünün fiyat çalışmasına mı ulaşmak istiyorsunuz? EDS ile tek tıkla önünüze gelsin... Çünkü EDS firmanızın dijital hafızasıdır.
1