4 Aralık 2020 Cuma

ENFOTEK’TEN 3 YENİ ERP KURSU BİRDEN

Enfotek, katılımcılardan tam not alan EDS7 Temel Seviye Online ERP Eğitimi’nin yanına EDS Dış Ticaret, Enfotek Mali İşler ve Enfotek İnsan Kaynakları eğitimlerini de ekliyor.
27 Kasım 2020 Cuma

ENFOTEK EDS KULLANICISI ARTIYOR

Enfotek, pandemi sürecinde yapmış olduğu birçok yeni iş ortaklığı ve mevcut müşterilerinde yaptığı lisans yenilemeleri ile profesyonel kullanıcı sayısını ciddi oranda artırdı.
13 Kasım 2020 Cuma

FIRATTEKS TEKSTİL’DE EDS DÖNEMİ

Yüzde 100 yerli ve milli yazılımlarını geliştiren Enfotek, her geçen gün yeni iş ortaklıkları yapıyor. Enfotek son olarak Fıratteks Tekstil ile iş ortaklığı anlaşması yaptı.
23 Ekim 2020 Cuma

EDS İLE GÜÇLÜYÜZ

Polat Life Tekstil’in Genel Müdürü Mustafa Polat, pandemi sürecinde işlerin yürütülmesinde EDS’nin rolünü anlattı.
16 Ekim 2020 Cuma

PANDEMİDE İŞLERİMİZİ EDS SAYESİNDE YÜRÜTTÜK

MOSİ Tekstil EDS Proje Lideri Nazife Eskicioğlu, EDS'nin pandemi sürecindeki birçok sorunun aşılmasında kilit rol oynadığını belirtti.
18 Eylül 2020 Cuma

KURSLAR ARTIK DAHA DİNAMİK

Enfotek Eğitim Birimi Lideri Sibel Bayrak, pandemi nedeniyle online olarak verilmeye başlayan EDS7 Temel Seviye ERP Eğitimi'nin artık daha akıcı hale geldiğini belirtti.
11 Eylül 2020 Cuma

EDS’DE ONLINE DÖNEM

Enfotek’in vizyon projelerinden olan EDS7 Temel Seviye Eğitimi, ülkemizde pandemi ilan edilmesinden bu yana online olarak verilmeye devam ediyor.
14 Ağustos 2020 Cuma

E-İRSALİYE’DE ENFOTEK FARKI

Enfotek A.Ş. e-dönüşüm çözümlerindeki yeni ürünü e-irsaliye modülü ile fark yaratıyor. Birçok iş alanında yenilikler sunan modül kullanıcılardan tam not alıyor.
22 Mayıs 2020 Cuma

ENFOTEK’TEN E-İRSALİYE ATAĞI

Yüzde yüz yerli ve milli yazılım yatırımlarını sürdüren Enfotek A.Ş. e-dönüşüm çözümlerine e-irsaliye modülü ile bir yenisini daha ekledi.
2 Mart 2020 Pazartesi

ENFOTEK, FİRMALARI İHRACATA HAZIRLIYOR

Enfotek, danışmanlık hizmetleri ile iç piyasa üretimi yapan hazır giyim firmaların, dijitalleşme ve kalite yönetim sistemi eğitimleri ile, ihracat yapabilen firmalar olmasına yardımcı oluyor.
1