10 Ocak 2020 Cuma

TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAK

PAÜ’de EDS 7 Temel Seviye Eğitim Programları başlamadan önce Mühendislik Fakültesi Tekstil Mühendisliği Bölümü Dekan Yardımcısı Doktor Öğretim Üyesi Ali Serkan Soydan, Enfotek’in sorularını yanıtladı.
27 Aralık 2019 Cuma

YALIN DİJİTALLEŞME: HIZLI KAR VE CİRO ARTIŞI

Enfotek A.Ş. Genel Müdürü Tuğrul Tamtürk'ün ERP'de yeni bir kavram olan 'Yalın Dijitalleşme' konusunu anlattığı haber dizimizi ‘Yalın Dijitalleşme: Hızlı Kar Ve Ciro Artışı’ ile noktalıyoruz.
20 Aralık 2019 Cuma

E-DEFTER’E GİB’DEN ONAY

Enfotek’in E-Defter Uygulaması, Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan (GİB ) Yazılım Uyumluluk Onayı’nı aldı. Onay ile Enfotek, ‘edefter.gov.tr’ adresinde yer alan ‘Uyumlu Programlar’ listesindeki sayılı firmalardan biri oldu.
18 Aralık 2019 Çarşamba

YALIN DİJİTALLEŞME İŞLETME KALİTESİNE NELER GETİRİYOR?

Enfotek A.Ş. Genel Müdürü Tuğrul Tamtürk, ERP’de yeni bir kavram olarak ‘yalın dijitalleşme’ konusunun işletmelere getirdiği artı değerden bahsetti.
11 Aralık 2019 Çarşamba

YALIN DİJİTALLEŞME: KISA SÜREDE ETKİLİ KALKINMA

Enfotek A.Ş.’nin Genel Müdürü Tuğrul Tamtürk'ün, ERP’de yeni bir kavram olarak ‘yalın dijitalleşme’ konusunu anlattığı haberimizin ikinci bölümünu sizlerle paylaşıyoruz:
6 Aralık 2019 Cuma

ERP’DE YENİ BİR KAVRAM: YALIN DİJİTALLEŞME

Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde yüzde 100 yerli ERP Çözümleri geliştiren Enfotek A.Ş.’nin Genel Müdürü Tuğrul Tamtürk, ERP’de yeni bir kavram olarak ‘yalın dijitalleşme’ konusunu anlattı.
18 Kasım 2019 Pazartesi

ENFOTEK’TEN ‘YERLİ MALI’ AVANTAJI

İhracat Teşvik Paketi’nde ERP paketleri için verilen yüzde 70 hibe desteğine ilave, Yerli Malı Belgesi olan Enfotek’ten satın alınacak yazılımlar için ekstra yüzde 15 hibe avantajı sağlanıyor...
13 Kasım 2019 Çarşamba

KERVANA MARMARA DA KATILDI

Enfotek A.Ş., ERP Çözümleri ve Uygulamaları’nın profesyonel kullanımı ve yaygınlaşması için üniversiteler ile işbirliğini sürdürüyor. Bu doğrultuda daha önce 5 üniversite ile anlaşan Enfotek, son olarak Marmara Üniversi...
11 Kasım 2019 Pazartesi

İTÜ DE TAMAM

Enfotek A.Ş., ERP Çözümleri ve Uygulamaları’nın yaygınlaşması için üniversiteler ile işbirliğini sürdürüyor. Enfotek, son olarak İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ile anlaştı.
24 Ekim 2019 Perşembe

SIRADA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ VAR

Enfotek A.Ş., ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) Çözümleri ve Uygulamaları’nın profesyonel kullanımı ve yaygınlaşması için üniversiteler ile işbirliğini sürdürüyor. Enfotek, son olarak Bursa Uludağ Üniversitesi ile anlaştı.
1